dd

GRY

czwartek, 10 marca 2016

♥TAG - 100 pytań, których nikt nie zadaje♥

Dzisiaj coś innego, ale szykuję 2 większe posty :> Enjoy!

100 pytań, których nikt nie zadaje
_____________________
1. Najlepsza rzecz jaka Ci się przytrafiła w życiu?
Zbyt wiele by wymieniać :)

2. Śpisz przy zamkniętej czy otwartej szafie?
Musi być zamknięta. Musi, bo boję się że zjedzą mnie potwory ;-;

3. Czy zabierasz szampony i odżywki z hotelu?
Nope.

4. Czy musisz być cała przykryta kołdrą?
Tak. 

5. Czy kiedykolwiek ukradłaś znak drogowy?
JESZCZE nie.

6. Czy wycinasz kupony, ale później z nich nie korzystasz?
Tak XDD

7. Czy wolałabyś zostać zaatakowana przez niedźwiedzia czy przez rój pszczół?
Rój pszczół, ponieważ nie mogą mnie uśmiercić.

8. Czy lubisz używać karteczek naklejanych?
Są wszędzie :D

9. Czy masz piegi?
Tak :D

10. Czy zawsze uśmiechasz się do zdjęć?
Raczej tak, chyba, że robię jakieś derp face'y (Szatan XDD)

11. Co wkurza cię co niekoniecznie wkurza innych?
Ludzie, chyba najbardziej mi pasuję XD

12. Czy kiedykolwiek liczyłaś swoje kroki podczas spaceru?
Jako dziecko tak :)

13. Czy kiedykolwiek załatwiałaś się w krzakach?
Na jakieś 70% tak :v

15. Czy kiedyś tańczyłaś bez muzyki?
Jak byłam na jakiejś fazie to pewnie tak XD

16. Czy gryzłeś swoje długopisy/ołówki?
Niee.

17. Z iloma osobami spałeś w tym tygodniu?
Misie się liczą?

18. Jaki jest rozmiar Twojego łóżka?
Nie sprawdzałam nigdy XD

19. Piosenka tygodnia.
"I want you"- Plastic

20. Czy przeszkadzają ci faceci ubierający się na różowo?
Trochę tak, to takie niezbyt męskie.

21. Czy nadal oglądasz bajki?
Jeśli "Daria" można zaliczyć do bajek to tak :P

22. Jaki jest Twój najmniej ulubiony film?
"Titanic" .-.

23. Gdzie zakopałabyś znaleziony skarb?
Pod moim domem :>

24. Co pijesz najczęściej do obiadu?
Sok pomarańczowy życiem <3

25. Ulubiony sos do nugetsów?
BBQ ^^

26. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
Pizza <3

27. Jakie filmy możesz oglądać w kółko i nadal kochasz?
"Incjepcja", "Pachnidło" i "Między piekłem a niebem" :)

28. Ostatnia osoba którą pocałowałaś lub która Ciebie pocałowała?
Szatan XD

29. Czy byłaś kiedyś w harcerstwie?
Na jednej zbiórce, ups

30. Czy kiedykolwiek pozowałeś nago w magazynie?
Mhm, taa XD

31. Kiedy ostatnio pisałeś do kogoś list na papierze?
Tydzień temu, bodajże :)

32. Czy potrafisz wymienić olej w samochodzie?
Niestety nie :v

33. Czy kiedykolwiek dostałaś mandat za przekroczenie prędkości?
Nie mam prawa jazdy .-.

34. Czy kiedykolwiek zabrakło Ci benzyny?
Tak, raz. 3km od domu XD

35. Ulubiony rodzaj kanapki?
Normalna?

36. Co najbardziej lubisz jeść na śniadanie?
Nie jem śniadania #przypau

37. Kiedy chodzisz spać?
Około północy lub o 1

38. Czy jesteś leniwa?
Czasami ;)

39. Za co przebierałaś się na bale w przedszkolu?
Raz byłam muszkieterem :D

40. Jaki jest twój chiński znak zodiaku?


41. W ilu językach mówisz?
Biegle tylko w Polskim, ale ogarniam angielski, niemiecki, francuski i trochę włoski :)

42. Czy prenumerujesz jakiś magazyn?
Nie 

43. Lego czy lincoln lego?
LEGO! <3

44. Czy jesteś uparta?
Bardzo ;-;

45. Leno czy Letterman?
Nie interesuję się sportem ;__;
46. Czy oglądałaś kiedyś seriale?
Tak <3

47. Czy boisz się wysokości?
Nie :P
48. Czy śpiewasz w samochodzie?
Wolę wymyślać klipy jadąc samochodem ^^

49. Czy lubisz śpiewać pod prysznicem?
Tak XDD
50. Czy lubisz tańczyć w aucie?
Niezbyt wygodnie

51. Czy używałeś broni?
Kilka razy łuku


52. Kiedy ostatnio robiłaś zdjęcie u fotografa?
U Szatana się liczy?
53. Czy uważasz, że musicale są kiepskie i tanie?
Zależy jakie ;)

54. Czy święta są dla Ciebie stresujące?
Bardzo ;-;

55. Czy kiedykolwiek jadłaś pierogi?
Tak :D

56. Ulubione ciasto owocowe?
Chyba z truskawkami :3

57. Kim chciałeś być w dzieciństwie?
Księżniczką! :v

58. Czy wierzysz w duchy?
Tak ;)

59. Czy miałeś kiedyś uczucie Déja vu?
Praktycznie codziennie ;-;

60. Czy bierzesz codziennie witaminy?
Nie.

61. Czy nosisz kapcie?
Jak mi się przypomni ;D

62. Czy nosisz szlafrok?
Tak ^^

63. W czym śpisz?
W biustonoszu i spodenkach

64. Pierwszy koncert?
Patrycji Markowskiej :D

65. Superpharm, natura czy rossman?
Rossman

66(6). Nike czy adidas?
Glany! :V

67. Cheetos czy fritos?
Cheetos

68. Orzeszki czy nasiona słonecznika?
To i to :33

69. Czy słyszałaś o grupie Tres Bien?
Niee

70. Czy brałaś lekcje tańca?
W przedszkolu, chodziłam na balet :>

71. Jaki zawód wyobrażałaś sobie wykonywany przez rodzeństwo?
Nie mam rodzeństwa :(

72. Umiesz zwinąć język w rurkę?
Yup ^^

73. Czy kiedyś wygrałaś konkurs ortograficzny?
Nie startowałam nigdy w takich konkursach ;)

74. Czy kiedykolwiek płakałaś ze szczęścia?
Chyba nie

75. Czy masz płyty gramofonowe?
Kilka starych <3

76. Czy masz gramofon?
Chciałabym mieć <3

77. Czy palisz kadzidełka?
Nie, potem nie mogę oddychać ;-;

78. Czy kiedykolwiek byłaś zakochany?
Tak :) W chwili obecnej też jestem ;)

79. Jaki koncert chciałabyś zobaczyć?
Nirvany(no tak słabo z tym XD) lub Coldplay 

80. Ostatni koncert jaki widziałaś?
Happysad, chyba 3/4 lata temu :P

81. Gorąca czy zimna herbata?
Taka i taka :3

82. Cukier czy słodzik?
Cukier lub gorzka

83. Jak dobrze potrafisz pływać?
Nie potrafię wcale XD

84. Czy potrafisz wstrzymać oddech bez zatykania nosa?
Tak :) Na dość długo

85. Czy jesteś cierpliwa?
W ogóle nie.

86. DJ czy zespół na wesele?
Metalowy/rockowy zespół <3

87. Czy kiedykolwiek wygrałaś jakiś konkurs?
Na opowiadanie, kilka razy ^^

88. Czy miałeś kiedyś operację plastyczną?
Nie

89. Wolisz czarne czy zielone oliwki?
Czarne :3

90. Czy umiesz szyć/wyszywać?
Umiem szyć ;)

91. Najlepsze miejsce na kominek?
Salon 

92. Chcesz się ożenić?
Raczej tak :D

93. Jeśli masz żonę, jak długo jesteście małżeństwem?
-----

94. W kim podkochiwałaś się jak byłeś w przedszkolu?
Oj, gorrrący romans był :v

95. Czy dążysz do celu po trupach?
Staram się, ale jeśli trzeba

96. Czy masz dzieci?
Nie xD

97. Czy chcesz mieć dzieci?
Tak ^^

98. Ulubiony kolor?
Czarny lub bordowy 

99. Tęsknisz za kimś teraz?
Za wieloma osobami :(:

100. Czy chodzisz na fitness?
Ja i fitness XDDD

_________________

***
Piosenka na dziś:
***
Co dziś czytam?:
"Alicja i lustro zombi"
***
Cytat na dziś:
"Kto nie był ni razu człowiekiem
Temu człowiek nic nie pomoże"
~Adam Mickiewicz Dziady

3 komentarze:

  1. Świetna notka, a Alicje w kraine zombi uwielbiam wraz z kolejnym częściami :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja również, aczkolwiek strasznie opornie idzie mi "Alicja i lustro zombi" :c

      Usuń
    2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń