Mam na imię Weronika :)
2. Kiedy masz urodziny?
Urodziny obchodzę 11 grudnia ;)
3. Jaka była twoja wymarzona praca w dzieciństwie?
Chyba jak większość małych dziewczynek chciałam być księżniczką *.* Później astronautą lub lekarzem :D Teraz planuję inżyniera lub coś związanego z pisarstwem ;)
4. Jakiej muzyki słuchasz?
Szczerze, nie mam ulubionego gatunku XD Ostatnio polubiłam rock'a :3 I zespoły typu Bastile, Nirvana, Queen, Fall Out Boy :)
5. Ulubione jedzenie?
Lubię bardzo mało rzeczy :/ Ale jednym z moich ulubionych jest pizza :33 ewentualnie tosty
:) Nie lubię natomiast czekolady i słodyczy XD Jestem bardzo dziwnym człekiem ;)
6. Ulubiona część garderoby?
Chyba koszulki :) Szczególnie ze śmiesznymi napisami ^^
7. Czy masz zwierzątka?
Tak, mam dwa psy i króliczka :33
8. Ulubione miejsce?
Zdecydowanie dom :)) Zawsze jest cieplutko, rodzinna atmosfera i w ogóle :)
9. Czy masz drugie imię?
Tak ;) Na drugie imię mam Anna :)
10. Ulubiony przedmiot w szkole?
To raczej plastyka :D Co z tego, że nie umiem rysować :') A zaraz po plastyce jest Język polski i Wiedza o kulturze :)
11. Ulubiony napój?
Kakałko :3
12. Jakie imiona nadałabyś dzieciom?
Syn: Jan (po tacie :3), Łukasz. Córka: Marika, Marianna, Magda, Karina
13. Czy uprawiasz jakieś sporty?
Takie bardziej sezonowe i dla siebie :) Nie gram jakiś klubach czy szkółkach ;) Lubię jeździć na łyżwach i rowerze :3
14. Ulubiona książka?
Nikogo nie zdziwię jeśli napiszę "Igrzyska śmierci" <3
15. Ulubiony kolor?
Turkusowy, czerwony lub czarny
16. Czy kiedykolwiek byłaś za granicą? Ile razy?
Za granicą byłam "na serio" w zeszłe wakacje, mianowicie byłam w Wielkiej Brytanii w Wetherby ^^ przez przypadek wjechałam kiedyś z rodziną do Niemiec :'D
17. Czy masz rodzeństwo?
Nie mam :(
18.Ulubiony sklep?
Jeśli chodzi o ubrania to Sinsay, H&M, Reserved i Cubus. Inne sklepy: Empik, Matras, Rossman i nie wiem czy można nazwać to sklepem, ale Coffee Heaven <3
19. Jaki masz telefon?
Posiadam Samsung'a Galaxy Ace 4
20. Ile masz wzrostu?
Małe jest piękne, więc tego będę się trzymać :D Mam 163 cm.
No to tyle :D Mam nadzieje, że dowiedzieliście czegoś o mnie :)
***
Co dziś czytam?:
"W śnieżną noc"
***
Cytat na dziś:
"Some stories stay with us forever"
***
Nie mam pomysłu na piosenkę :D

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz