W piątek wieczorem wybrałam się wraz ze swoimi znajomymi do kina na premierę drugiej części serii "Niezgodna"- "Zbuntowana" ^-^ Film bardzo mi się podobał :) Powiem tak: film jako film był naprawdę MEGA *-*, ale jeśli patrzeć na niego pod kątem książki... Nie :/ Ekranizacja kompletnie odbiega od książki :c Jak zapewne wiecie książka nie należała do moich ulubionych.. Film był OK, ale pozmieniali bardzo dużo, dodali od siebie, usunęli duużo wątków i UWAGA SPOILER! Nie było Serum pokoju ;-; Buuuu :C Ominęli najlepszą scenę, no ale cóż... Oceniam ten seans na 7/10 gwiazdek ;) Nie było źle, ale mogło być lepiej :) No to tyle na temat filmu, teraz przejdżmy do akcji premierowej ^-^! Ja z moimi przyjaciółkami byłam przebrana za Nieustraszone ^^ Każda ubrała się na czarno i narysowała znaki ze swoich frakcji (dwie Nieustraszone i dwie Erudytki :33) Świetnie się bawiłam, no i kupiłam książkę *.* Ale to w innym poście ;) Papa :>
Ocena filmu: 7/10
***
Piosenka na dziś:
https://www.youtube.com/watch?v=sCbS-TLEoRA
Centuries|Fall Out Boy <3
***
Co dziś czytam?:
Ciii.. Niespodzianka ;)
***
Cytat na dziś:
"How soon is now?"
Taak <3 piosenka The Smiths ^^
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz