Postanowiłam też wprowadzić harmonogram dodawania postów, który będzie funkcjonować od następnego tygodnia ;)
Poniedziałek -
Wtorek- Luźny post
Środa -
Czwartek- Recenzja filmu lub książki
Piątek -
Sobota- Polecam lub... nie
Niedziela- Luźny post
Mam nadzieję, że będę się go trzymać :33
^O w mordeczkę :o


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz