Hej! Już nie długo weekend, a co za tym idzie..
seans filmowy, a mianowicie Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz.1 *-* Awawawawaw <3 nie mogę się doczekać ^^ na film idę z 7 koleżankami, które NIECZYTAŁY co prawda książki, ale oglądały poprzednie części w kinie. Ja na IŚ idę pierwszy raz do kina, pozostałe części oglądałam w telewizji, więc to dla mnie duże przeżycie (XD) Tak oto męczę się ten tydzień i czekam na piątek ;-;
PS A może po filmie krótka relacja? ^-^

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz