dd

GRY

wtorek, 23 grudnia 2014

Wesołych Świąt ♡

A, więc
Trybuci, Czarodzieje, Herosi, Niezgodni chciałabym życzyć wam:
* A byście wygrali Igrzyska
* By sowa przyniosła wam list do Hogwartu
* Bez problemowego dostania się do obozu Herosów
* Byście mądrze wybrali frakcję,
* Dużo, dużo prezentów
* Szczęśliwego nowego roku
* Po prostu Wesołych Świąt ♡


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz