dd

GRY

poniedziałek, 24 listopada 2014

Hej!

Szkoła rządzi!

Dziękuje szkoło...
_________________________________________________________________________________
A i jeśli chcecie kolejną część opowiadania to zapraszam do komentowania ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz