Inne wymysły...
Strona główna
Polecane
Współpraca
dd
niedziela, 23 listopada 2014
Sen jest dla słabych... ^^
Ehh... i tak codziennie, a na 6 trzeba wstawać... Ale książka wciąga tak bardzo, że zasypiam około 1 w nocy ;-; i weź to śpij 5 godzin
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz