dd

GRY

niedziela, 23 listopada 2014

Hej!

Hej! Witam ponownie ^^ właśnie jestem na etapie czytania "Dotyk Julii"
Jak dla mnie rewelacja- język bardzo poetycki, a najlepsze ze wszystkiego są przekreślone zdania:
"Mój dotyk zabija. Mój dotyk to moja siła" (Zdanie umieszczone na okładce).

Akcja nie porywa, ale jest i tak bardzo ciekawa. Główna bohaterka jest interesująca, tak samo jak Adam ;) Ciekawy wątek pojawia się gdy Warner zmusza Julię do zawarcia z nim umowy, ona jednak nie chce się zgodzić. W późniejszych wątkach ucieka wraz z Adamem do jego rodzinnego domu. Niestety nie udaje im się to przyjaciel Adama wykrywa go i razem uciekają do Centrum Omegi. Po drodze czekają ich nie miłe niespodzianki...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz