dd

GRY

sobota, 22 listopada 2014

Ponad wszystkich ~Prolog~

~~~Prolog~~~
Obudziłam się rano. Moja skóra była zimna jednak żyłam, nie byłam duchem zmarłej już Nicolett. Miałam tętno, ale jakby coś we mnie umarło. Wstałam chwiejąc się na własnych nogach i spostrzegłam, że za oknem jest ciemno i tylko mała lampka rzuca cienką smugę światła na podłogę. Gdy spojrzałam w lustro nie zobaczyłam mojej niebieskiej koszuli nocnej. Widziałam poszarpaną i brudną szmatkę owiniętą wokół mojego ciała. Byłam przestraszona i sparaliżowana bezskutecznie próbowałam przypomnieć sobie wydarzenia minionego wieczoru. Wyjrzałam przez okno, a z mojej piersi wydobyło się niespodziewane i dzikie wycie.


_________________________________________________________________________________
Na razie tyle ;) mam nadzieję, że się podobało. Jutro dodam pierwszą część ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz