dd

GRY

niedziela, 30 listopada 2014

Ponad wszystkich #2


Rozdział 2
Gdy dojechałam na miejsce zobaczyłam stary, spróchniały dom, w pierwszym momencie myślałam, że to jakieś stare zamczysko i że pomyliliśmy adres. Ale nie to ten dom, w którym miałam zamieszkać na jakiś miesiąc. Ociągając się podeszłam do drzwi i zapukałam kołatką w kształcie głowy wilka. Pukając poczułam napełniającą mnie aurę, lecz nieumiałam określić skąd ona pochodzi. Gdy drzwi się rozwarły ujrzałam młodą kobietę mająca może dwadzieścia parę lat. Poczułam, że łączy nas namacalna więź. Weszłam do środka i zobaczyłam dom urządzony w stylu wiktoriańskim.
Byłam oczarowana tym pięknym "starym zamczyskiem". Amberly, bo tak miała na imię mieszkanka tak pięknego domu powiedziała, że moja sypialnia jest na wieży i ma nadzieje, że mi się spodoba. Zaprowadziła mnie pod drzwi mojego nowego pokoiku na wieży. Opadłam na łóżko i zasnęłam.
KONIEC CZĘŚCI DRUGIEJ
__________________________________________________________________
No to tyle na dzisiaj miłej niedzieli ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz