Recenzja i moje przeżycia niestety jutro, ponieważ dziś byłam w szkole :/ i no cóż zaczęłam nową książkę (no wiecie wczoraj zakupy z okazji Mikołajek i zaszalałam kupiłam 3 książki m.in. ,,Dar Julii", ,,Rywalki. Książę i gwardzista" oraz ,,Zniszcz ten dziennik") Zaczęłam Rywalki i wciągnęło mnie na dobre XD, więc przeżycia jutro ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz