Tak jak obiecałam moje przeżycia po seansie ;)
Po pierwsze WOW film był świetny, efekty wybuchów, latający pojazd no i sama siedziba Dystryktu 13 *-* Meeega
Co do fabuły nie zadziwiła mnie, ponieważ już dawno przeczytałam książkę ;) Oczywiście film tak jak się spodziewałam okrojony, ale i tak mi się podobał. I powiedzenie ,,Najgorszą rzeczą jest zrobić z dobrej książki film" na szczęście tutaj nie działa ^^ Ale jak w piątek poszłam do kina to do dzisiaj męczy mnie piosenka, która śpiewała Katniss pt. "Hanging tree" prawdopodobnie jutro dodam kawałek tekstu po polsku i angielsku ;) Jak na razie to tyle. A i oczywiście zachęcam do oglądania i polecam! *u*

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz