dd

GRY

poniedziałek, 12 stycznia 2015

Hobbit ^-^

W sobotę odwiedziłam kino w moim mieście i no cóż zostałam tam na dłużej XD Postanowiłam, że wraz z dwoma przyjaciółkami wybierzmy się na nową ekranizacje z cyklu Hobbita. Jest to ostatnia część, a szkoda bo ekranizacja jak i książka były epickie, w sumie jak wszystkie powieści J.R.R. Tolkiena :) Film jest świetnie wykonany, widoki zapieraja dech w piersiach. No nie przedłużając jest po prostu EPICKI *-*
I uwaga:
.
.
.
.
.
.
.
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER 
Umrze Thorin oraz Kili XD nie dziekujcie, ale nie zdradzę jak :3


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz