dd

GRY

sobota, 17 stycznia 2015

Nowości na półce #1

Dobry wieczór ^-^ ! W czwartek do moich drzwi zapukał listonosz z nową książką. I oczywiście ja, jak to ja pozwalam mu ją i olewajac test z matematyki usiadłam i zaczęłam czytać ;) Mówię o drugim tomie serii "Niezgodna", a mianowicie "Zbuntowana". Książka wkręciła mnie na dobre. Co prawda Jeszce jej nie skończyłam, ale muszę przygotować się na seans w kinie w marcu ❤ A wam podobała się ta książka? Piszcie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz