dd

GRY

sobota, 31 stycznia 2015

Igrzyskowy zeszyt ^-^

Niedawno zachciało mi się poozdabiać moje zeszyty. Na razie jest tylko jeden, ale nie długo powstanie więcej  (m.in. Znak nieustaszoności, Angel Power i co mi wpadnie do głowy :) ) Oto efekt:

1 komentarz: