dd

GRY

piątek, 30 stycznia 2015

O "Skrawkach Błękitu"

Hej, udało mi się dziś dorwać jedną z książek wpisaną na listę. A mianowicie "Skarwaki błękitu". Jest to 2 tom (pierwszy to "Dawca", a 3 "Posłaniec") serii powieści Lois Lowry. Znalazłam ją w biedronce za jakieś 25 zł. Widziałam też Rywalki, ale posiadam już całą serię.
*Przepraszam, że nie ma zdjęcia, ale mój laptop mnie nie lubi :'( )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz