dd

GRY

poniedziałek, 19 stycznia 2015

Kreatywnie XD

Dziś mały obrazek związany z Kosogłosem, a mianowicie "Hanging Tree" (jeśli chcesz posłuchać jest w zakładce "Męczące mnie piosenki XD")
I jak się podoba? Ja  jakiegoś wielkiego talentu nie mam ale sądzę iż nawet mi to wyszło XD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz