Inne wymysły...
Strona główna
Polecane
Współpraca
dd
poniedziałek, 19 stycznia 2015
Kreatywnie XD
Dziś mały obrazek związany z Kosogłosem, a mianowicie "Hanging Tree" (jeśli chcesz posłuchać jest w zakładce "Męczące mnie piosenki XD")
I jak się podoba? Ja jakiegoś wielkiego talentu nie mam ale sądzę iż nawet mi to wyszło XD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz