dd

GRY

sobota, 7 lutego 2015

#BookTag :)

Dzisiaj moja kreatywność mnie opuściła, więc postanowiłam zrobić Book tag ^^ Zapraszam!


Book tag

1. Twoja ulubiona krótka książka.
Hmm, w sumie to zwykle czytam dość grube książki :) ale jedną z krótszych jest zdecydowanie "Motyle dzienne, motyle nocne" Naprawdę warta przeczytania ;)

2. Książka, którą każdy czytał i poczułeś presję by też ją przeczytać.
Raczej nie mam takiej książki :) bo żadni moi znajomi nie czytają, więc nie mam.

3. Książka, którą przeczytałeś, zanim to było popularne.
Chyba będą to "Rywalki" przeczytałam ją za nim ktoś  o niej słyszał ;)

 4. Książka, którą nie pamiętasz, czy ci się podobała, czy nie.
"Zbuntowana" zdecydowanie. Nie będę się o niej rozpisywać, bo pisałam o niej w poprzednim poście ;)

5. Książka, która była tak ładna, że musiałeś zrobić jej zdjęcie.
Robię zdjęcia wszystkim książka ;) ale jeśli chodzi o wydanie i okładkę to "Skrawki błękitu".

6. Książka, której ekranizację chciałbyś zobaczyć.
Hmm, "Alicja w krainie Zombi" sądzę, że można było by się wykazać scenografia :)

7. Książka, która polecasz wszystkim.
Oczywiście "Igrzyska śmierci" ^^ to chyba wiedzieli wszyscy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz