Dziś bardziej luźny post, ponieważ mam ferię i no po prostu odpoczywam XD Chciałabym zapytać Was czy chcecie TOP 5... NA FERIĘ , bo zauważyłam, że TOP 5... NA MIKOŁAJKI miało bardzo dużo wyświetleń ;) Chyba tak zrobię tylko jak skończy mi się "niechciej":3 Możecie spodziewać się jutro lub dziś wieczorem XD
Enjoy!
PS Nie uważacie, że ostatnio dużo "Informacyjnie"? XD
***
Piosenka na dziś:
https://m.youtube.com/watch?v=Ttb51c7CZ_U
I'm titanium|Katniss Everdeen ~Oblivio.
***
Co dziś czytam?
"Więzień labiryntu"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz