Kolejny szybki post ;-; Byłam dziś na łyżwach. Nagle na lodowisko weszły 3 dziewczyny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale zaczęły mnie wkurzac (nie wiem może ja jestem przeczulona XD) Jeździły we wszystkie strony, choć wcale nie umiały jeździc... W pewnym momencie przystanęły na środku i zaczęły robić sobie zdjęcia. Miałam ochotę wjechać na środek i zrzucić im ten telefon... XD Później zaczęły jeździć, zapomniałabym o nich, ale na swoje nieszczęście jechałam obok nich. Dziewczyny zaczęły rozmawiać na różne tematy, w pewnym momencie jedna powiedziała: "Ey, widziałyście ten film, jak to się nazywało? A tak, "Kosogłos"? Jest świetny!" Na to druga: "Tak, to 3 część "Igrzysk śmierci", ale najbardziej podobała mi się druga. Czekam na czwartą." Jak to usłyszałam to coś we mnie zawyło XD odjechałam kawałek i w myślach powtarzalapowtarzałam tylko jedno zdanie: "I don't want live on this planet any more... " Taka ciekawa historia :|Przynajmniej świetnie mi się jeździło :3 Eh... miał być krótki post XD no, cóż przynajmniej macie więcej czytania! XD
***
Piosenka na dziś:
https://m.youtube.com/watch?v=LtlHNxZzlUY
The Hunger Games|Don't you worry child
***
Cytat na dziś: "Każdy koniec zaczyna nowy początek"
***
Co dziś czytam? : "Więzień labiryntu"

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz