dd

GRY

sobota, 28 lutego 2015

O przeróbkach piosenek :)





Hej! Dziś o teledyskach "odświeżonych", no. w stylu Igrzysk śmierci, Harr'ego Pottera i Niezgodnej. Nie wiem jak wam, ale dla mnie są to wspaniałe arty. Autorzy tych filmików nie ograniczają się do narysowania, bądź naszkicowania postaci lub sceny z danego filmu/książki, ale idą o krok dalej: tworzą coś nietuzinkowego, można powiedzieć groteskowego! :) Poniżej zamieszczam kawałek, który chodzi mi po głowie ;)






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz