Ulubieńcy lutego♡
1. Książka "Czerwona królowa", która miała premierę właśnie w lutym! ;) Zostało mi jeszcze 50 stron i MUSZĘ to dziś skonczyc :D
2. Gra "Crossy road" ;3 Ta gra zainteresowała mnie wczoraj, po obejrzeniu jej u pewnego youtubera ;) i od razu mi się spodobała! :) Wiem, wynik nie jest zbyt duży XD
3. Piosenka "Light'em up" udostępniałam ją już na blogu ;)
4. Tworzenie własnych koszulek! Już od dawna zabieram się za tworzenie własnej bluzy lub koszulki z motywem Igrzysk ^^ taką koszulkę można zrobić i zamówić na http://cupsell.pl/
5. Batoniki musli z orzechami i miodem :33 kupiłam je dzisiaj i powiem jedno słowo: NIEBO *-*
No to tyle ;33
Wszystkie te rzeczy lubię tak samo ;) kolejność jest przypadkowa ^^




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz